Formularz kontaktowyInfolinia 505 180 842

System zarządzania treścią (SLCMS)

Brak aktualizacji i nowości na stronie internetowej może być postrzegany tylko w jeden sposób – serwis stojący w miejscu oznacza stagnację w Twojej firmie. Niestety, klienci z reguły wystrzegają się usług, które wzbudzają w nich choć najmniejsze wątpliwości. Właśnie dlatego potrzebujesz SL CMS.

Proponowane przez nas rozwiązanie pozwoli Ci uniknąć kłopotów z edycją strony. Ten nowoczesny system zarządzania treścią sprawi, że w wyjątkowo prosty sposób będziesz mógł wzbogacać z biegiem czasy ofertę na swojej stronie internetowej.

 

system zarządzania treścią Piła, cms pila


SL CMS to innowacyjny system, który opracowano w każdym detalu z myślą o osobach, które niekoniecznie muszą posiadać wiedzę techniczną nt. serwisu internetowego, nie mniej chcą aktywnie i regularnie wpływać na treść i opcje na prowadzonej witrynie. Gwarantujemy, że zarządzanie treścią www z SL CMSstanie się dla Ciebie nie tylko użyteczne, ale też proste i przyjemne.

SL CMS umożliwia w łatwy sposób wprowadzać zmiany na Twojej stronie internetowej, wprowadzać i edytować podstrony serwisu, publikować aktualności w każdej chwili bez konieczności ingerencji autora strony prowadząc do oszczędności wynikających z braku opłat aktualizacji strony oraz posiadania serwisu www z zawsze aktualną ofertą i informacjami o firmie.
Automatyzacja programu samodzielnie dba o poprawność wprowadzanych materiałów – optymalizuje i poprawia kod, samodzielnie tworzy miniaturki oraz galerie newsów i galerii.
Przyjazny interfejs administratora pozwala na umieszczanie na stronie plików do pobrania, plików graficznych i multimedialnych, tworzenie albumów galerii, wprowadzanie partnerów firmy oraz produktów do katalogu on-line.
System uprawnień SL CMS umożliwia tworzenie wielu kont użytkowników, administratorów z możliwością nadania uprawnień do zarządzania wybranymi modułami strony www.

 

projektowanie stron internetowych Piłatworzenie stron www Piłabudowa stron www Piłastrony www Piła


Najważniejsza zaleta systemu – układ blokowy, pozwala na dowolne konfigurowanie modułów dzięki czemu SL CMS znajduje swoje zastosowanie w niewielkich serwisach firmowych (pphu-romar.pl) jak i rozbudowanych portalach internetowych (portalnaukijazdy.pl).
 


Gwarantujemy, że zarządzanie treścią www z SL CMS stanie się dla Ciebie nie tylko użyteczne, ale też proste i przyjemne.